Hizmet Sözleşmesi


1. Gezdirsene.com banka havalesi , Kredi Kartı Peşin Ödeme ve Kredi Kartınız ile taksitli ödeme yaparak alışveriş yapabilirsiniz . Rezervasyona bir hafta kalana kadar havalesi yapılmayan rezervasyonlar iptal edilir. rezervasyonlar işleme alınma zamanı, rezervasyonlar verildiği an değil, kredi kartı hesabından rezervasyonlar tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.

2. ESC Teknoloji Bilişim Ticaret Limited Şirketi. tüm rezervasyonlar, yasaların gerektirdiği şekilde turların veya aktivitelerin sonlanmasından sonra fatura teslim edecektir. Yapılan rezervasyonlardaki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir ve KDV dahildir.

3. Sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından ESC Teknoloji Bilişim Ticaret Limite Şirketi sorumlu değildir.

4. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

5.Gezdirsene.com yapılmış olan rezervasyonlarda hizmet alanı sipariş deki ürünün içeriğinde belirtilmiş olup. Türkiye sınırları dışında Yurtdışın dan da rezervasyon yapılabilir.

6. Rezervasyonlarınızın zamanında sunulmaması veya sorun oluşması durumunda destek@gezdirsene.com veya 08509690439 nolu telefona bilgi verilmesi durumunda sorunun kaynağına hemen bakılarak ödemeniz güvence altına alınır.

7. Rezervasyon vermiş olduğunuz ürünü iptal politikalarında belirtilmiş olan şartlar doğrultusunda aşağıdaki telefon numaralarımızdan arayarak veya üyeliğinizle sisteme giriş yaparak iptal talebinde bulunabilirsiniz.

8.Kredi kartı bilgileri sistemde hiçbir şekilde kayıtlı tutulmayacak, gizlilik ve iyi niyet esaslarına uyulacaktır.

9. Gezdirsene.com ’da alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

10.Cayma hakkını kullanabilmeniz için gerekli iptal politikası aşağıdaki linkde açıkça belirtilmiştir.


Cayma Hakkının Geçerli olmadığı Durumlar
; 

Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen Turlar.

İptal politikasında belirtilmiş durumlar harici alınmış turlar.

Tüm sorularınız için

E-Mail: satis@gezdirsene.com

Tel : 0850 969 0 GEZ