Hakkımızda


Gezdirsene.com adlı web sayfamız ESC Teknoloji Bilişim Ticaret Limited şirketi bünyesinde kurulum aşamasında olup ülkemizinde içerisinde olduğu virüs salgını sebebiyle tüm önlemler alınarak  yat turizmi için hizmet verecektir. İlerleyen zamanlarda diğer alanlarda ilimiz ve çevre illerinde tüm alanlarda hizmet verecektir.

ESC teknoloji 2003 yılından bu tarihe teknoloji ve diğer alanlarda vermiş olduğu hizmetlerde önce güvenlik ve sağlık ilkeleri altında çalışmıştır çalışmaya devam edecektir. Arkamızda bırakmış olduğumuz yıllarda binlerce müşterimize servis hizmeti vermiş olup bu sürede Türkiyenin bir çok ilinde güler yüzlü müşterilerimiz olmuştur.Yat turlarımızda da bu memnuniyeti yakalamak bizim önceliğimiz olacaktır.

Firmamız Bilişim 500 araştırmasından son 4 yılda ilk 100 içerisinde olup bölgesinde ilk sırada yer almış firmadır. Yat turizminde en yakın zamanda kaliteli hizmet vererek bu alandada yerini ilk sırada alacaktır.

Gezdirsene.com platformu bölgemizdeki turizm sektörüne yeni bir heyacan katmak adına büyük adım atmıştır.Bölgemize gelen yerli ve yabancı turistlerimizi en güvenli şekilde en iyi hizmeti veren turizm çalışanları ile buluşturmak için kurulmuş bir platformdur.Bölgemizde yer alan öncelikle deniz turizmi konusunda deneyimli kişi ve şirketleri bölgemize gelen yerli yabancı turistelerle buluşturarak en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Tatilinize çıkmadan günlük aktivitelerinizi çok kolay ve güvenli bir şekilde rezervasyon yapabilirsiniz.Yapmış olduğunuz rezervasyonlar gezdirsene.com ekipleri tarafından en hat safada kontrol edilip sizin için en ince ayrıntısına kadar düşünülür.Aktivitelerinizde oluşabilecek olan sorunlarda ödemeleriniz tarafımızda tutularak sizler memnun kalmanız durumunda hizmet sağlayıcısına iletilir.

Yatırımcı ve siz değerli turizm çalışanları sizlerin oluşan ödeme ve reklam maliyetlerinizi gezdirsene.com planlayarak sizlere herhangi bir yük olmadan rezervasyonlarınızı en iyi şekilde yöneterek ödemelerinizi zamanında yaparak sizlerin sadece bölgemize gelen yerli yabancı turistelere en iyi hizmet vermenizi sağlamak amacındadır.Rezervasyonlarınızın zamanında yönetilmesi zamanında iptal rezervasyonların güncellenmesi sayesinde maddi manevi kayıplar en minimum seviyeye indirilir.Müşterilerimizden alacak olduğunuz yorumlar ve puanlar sizi her daim en üst sıralara taşıyacaktır.

Gezdirsene.com adına ESC Teknoloji Bilişim Tic.Ltd.Şti.